پویان کاغذ

کاغذ A

انواع مقوا

خرید مقوا

خرید کاغذ

کاغذ کپی

کاغذ پلی اتیلن

کاغذ الوان

کاغذ امنیتی

کاغذ اینوردبرد

کاغذ باطله

کاغذ بایبل

کاغذ پشت چسب دار

کاغذ پشت سفید

کاغذ پشت طوسی

پوشال کاغذ

کاغذ تیشو

کاغذ چاپ و تحریر

کاغذ حرارتی

خمیر کاغذ

کاغذ دیواری

کاغذ روزنامه

کاغذ سیگار

کاغذ فانتزی

فرم های پیوسته رایانه ای

کاغذ فلوتینگ

کاغذ فیلتر هوا

کاغذ گلاسه

کاغذ لاینر

مقوای کارتنی

کاغذ مومی

کاغذ وایت آپ

ورق کارتن

کاربن لس

کاغذ پلاست

کاغذ صنعتی و کرافت

کاغذ کوتد
فروش کاغذ و مقوا -كاغذ پلاست
.....

كاغذ پلاست


كاغذ پلاست نوعي كاغذ است كه در توليد آن به جاي استفاده از مواد اوليه حاصل از چوب درختان ، از مشتقات نفتي و مواد اوليه پتروشيمي استفاده شده است . رشد روز افزون مصرف انواع كاغذ و مقوا در جهان و محدوديت منابع طبيعي و پوشش گياهي در كره زمين اهميت استفاده از كاغذهاي مصنوعي را بخوبي نشان ميدهد.
اين موضوع بخصوص در كشورهائي كه از نظر منابع جنگلي فقير بوده و توليد كاغذ از درخت در آن مناطق بدليل كمبود مواد اوليه توجيه اقتصادي ندارد به مراتب مهم تر مي باشد. استفاده از كاغذهاي مصنوعي از دو جهت به حفظ جنگلها و در نتيجه به محيط زيست كمك مي نمايد اولا استفاده نكردن از چوب در توليد آن عدم تخريب جنگلها را در پي خواهد داشت ، دوم بخاطر دوام و عمر طولاني محصولات چاپ شده روي اين نوع كه كاغذ موجب كاهش ضايعات شده و همزمان مصرف كاغذ را نيز كاهش ميدهد. 
كاغذهاي پليمري مانند بقيه پلاستيكها براحتي بازيافت مي شود و مواد بازيافتي حاصله جهت توليد محصولات ديگر بكار مي رود. استفاده از كاغذ پلاست به جاي كاغذ معمولي جهت برچسب هاي روي بطري و بسته بندي هاي پلاستيكي كار بازيافت و دوباره به چرخه توليد آوردن آنها را به خاطر همجنس بودن بسته بندي با برچسب روي آن نيز تسهيل مي نمايد. اين كاغذها هنگام سوختن فقط دي اكسيد كربن متصاعد مي كند و گازهائي مانند سولفور ، كلراين و نيتروژن بوجود نخواهد آمد . خط توليد كاغذ مصنوعي به خاطر استفاده از آخرين فن آوريهاي روز دنيا هيچگونه آلايندگي نداشته و اين كارخانه از نظر سازمانهاي دوستدار محيط زيست در كشورهاي پيشرفته دنيا از استانداردهاي لازم برخوردار مي باشد.