کاغذ و مقوا

پویان کاغذ

کاغذ A

انواع مقوا

خرید مقوا

خرید کاغذ

کاغذ A4

کاغذ A3

کاغذ A5

کاغذ A4

پالت کاغذ

رول کاغذ

کاغذ تحریر

کاغذ گلاسه

کارتن
فروش کاغذ و مقوا -بررسی مشکلات صنعت کاغذ کشور با حضور 3 وزیر در کمیسیون فرهنگی
.....

بررسی مشکلات صنعت کاغذ کشور با حضور 3 وزیر در کمیسیون فرهنگیخبرگزاری میزان: سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: پس از پیگیری یک ساله این کمیسیون در بحث مشکلات صنعت کاغذ کشور امروز این موضوع با حضور وزرای آموزش و پرورش، صنعت و اقتصاد مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.

 

حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار میزان، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی گفت: در جلسه امروز به دنبال پیگیری‌های قبلی در بحث صنعت کاغذ در کشور و سفرها و بازدیدهایی که اعضای در این راستا داشتند مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون طی یک ساله گذشته بازدیدهای میدانی خود را در 4 استان که صنایع کاغذ در آنها فعال است (استان‌های مازندران، آذربایجان شرقی، خوزستان و اصفهان) به عمل آوردند و در این بازدیدها مقرر شد تا جلسه‌ای در کمیسیون با حضور مسئولان مربوطه برگزار و این موضوع مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

 

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: دراین جلسه محمدرضا نعمت‌زاده، علی طیب‌نیا، علی‌اصغر فانی و نمایندگانی از وزارت ارشاد، نمایندگان 4 استان مذکور و نماینده بخش خصوصی، مسئولان و مدیرعامل تولیدکننده کاغذ حضور داشتند و مشکلاتی در حوزه صنعت کاغذ مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و وزرا نیز پاسخ‌هایی را ارائه کردند.

 

طاهری در پایان گفت: به دلیل گستردگی بحث‌ها و اینکه این مباحث در یک جلسه قابل جمع‌بندی نبود و مقرر شد تا کارگروهی متشکل از نمایندگان وزراتخانه‌ها، اعضای کمیسیون فرهنگی به زودی تشکیل و جزئیات مشکل صنعت کاغذ را مورد بررسی قرار دهد.