کاغذ و مقوا

پویان کاغذ

کاغذ A

انواع مقوا

خرید مقوا

خرید کاغذ

کاغذ A4

کاغذ A3

کاغذ A5

کاغذ A4

پالت کاغذ

رول کاغذ

کاغذ تحریر

کاغذ گلاسه

کارتن
فروش کاغذ و مقوا -رئیس سندیکای تولید‌کنندگان کاغذ و مقوا از راه‌اندازی ۳ کارخانه جدید کاغذ در کشور خبر داد و گفت:‌ ظرف ۸ ماه آینده ۵۰۰ هزار تن کاغذ به سران
.....

رئیس سندیکای تولید‌کنندگان کاغذ و مقوا از راه‌اندازی ۳ کارخانه جدید کاغذ در کشور خبر داد و گفت:‌ ظرف ۸ ماه آینده ۵۰۰ هزار تن کاغذ به سران


رئیس سندیکای تولید‌کنندگان کاغذ و مقوا از راه‌اندازی ۳ کارخانه جدید کاغذ در کشور خبر داد و گفت:‌ ظرف ۸ ماه آینده ۵۰۰ هزار تن کاغذ به سرانه تولید کشور اضافه می‌شود.

رئیس سندیکای تولید‌کنندگان کاغذ و مقوا از راه‌اندازی ۳ کارخانه جدید کاغذ در کشور خبر داد و گفت:‌ ظرف ۸ ماه آینده ۵۰۰ هزار تن کاغذ به سرانه تولید کشور اضافه می‌شود.

ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ از افزوده شدن 500 هزار تن کاغذ و مقوا به ظرفیت تولیدی کشور تا 8 ماه آینده خبر داد و گفت: مصرف این کاغذها بیشتر در صنعت بسته‌بندی خواهد بود.

وی ادامه داد:‌ تا 6 ماه آینده 3 واحد تولیدی کاغذ دیگر در کشور راه‌اندازی می‌شود که در شهرهای زنجان،‌ یزد و نیشابور در حال آماده‌سازی هستند‌، برخی از این واحدها هم‌چون زنجان هم‌اکنون در حال نصب و راه‌اندازی ماشین‌آلات هستند‌، در یزد نیز ساختمان در حال احداث است و نیشابور نیز مراحل خوبی را در حال سپری کردن است.

روغنی در پاسخ به این پرسش که در زمینه خرید و ورود ماشین‌آلات به کشور موانعی وجود داشته است‌، یا خیر؟ گفت:‌ در دوران تحریم شرایط بسیار سخت بود،‌ اکنون نیز دستگاه‌ها اکثراً از شرکت‌های چینی وارد خریداری شده‌اند‌، با توجه به رابطه خوبی که ایران و چین دارند‌، در این زمینه مشکلی وجود نداشته است.

 وی در پایان گفت: واحد تولیدی زنجان حداکثر تا خرداد ماه افتتاح می‌شود،‌ هم‌چنین یزد نیز تا شهریور ماه آغاز به کار خواهد کرد،‌ در مجموع در سال 95 شاهد راه‌اندازی و تولید هر سه واحد خواهیم بود و 500 هزار تن کاغذ مصرفی در صنایع سلولزی تولید می‌شود.

 

 

                                                                                                           05/10/1394