کاغذ و مقوا

پویان کاغذ

کاغذ A

انواع مقوا

خرید مقوا

خرید کاغذ

کاغذ A4

کاغذ A3

کاغذ A5

کاغذ A4

پالت کاغذ

رول کاغذ

کاغذ تحریر

کاغذ گلاسه

کارتن
فروش کاغذ و مقوا -کاغذهای باطله از مدارس شمال شرق تهران جمع آوری می شود
.....

کاغذهای باطله از مدارس شمال شرق تهران جمع آوری می شودکاغذهای باطله از مدارس شمال شرق تهران جمع آوری می شود

معاون امورشهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 گفت: به منظور دفع غیر اصولی زباله و حفظ محیط زیست کاغذهای باطله از مدارس منطقه جمع آوری و در ازای آن کاغذ نو تحویل داده می شود.

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 ، حمید ناصحی با بیان این مطلب گفت : تولید روز افزون زباله از جمله کاغذ و مقوا ، علاوه بر هدر دادن سرمایه ملی، باعث از بین رفتن منابع طبیعی می­شود، به همین منظور با همکاری اداره پسماند و شرکت وصال گستر کاغذهای باطله از مدارس منطقه جمع آوری و در ازای آن کاغذن نو اهدا می شود.

معاون امورشهری و محیط زیست شهرداری در ادامه به جمع آوری کتب سال قبل دانش آموزان و اهدای کتاب های سبز با موضوع بازیافت به آنها اشاره کرد و گفت: به منظور جـلوگیری از تخریب محیط زیـست و استـفاده مجدد از کاغذهای باطـله ، کتـاب های سال قبل دانش آموزان مدارس شمال شرق تهران جمع آوری و به چرخه بازیافت برگردانده شد.

وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه کاغذ ماده‌ای فاسد شدنی نیست، بهترین روش برای جمع‌آوری آن از درب منازل ، اداره‌ها و مدارس قبل از مخلوط شدن با بقیه پسماندها است که بر همین اساس از اواخر شهریور ماه تا کنون جمع آوری کتب سال گذشته با هماهنگی کارشناسان آموزش مدیریت پسماند انجام شده است .

ناصحی در پایان گفت: طرح های محیط زیستی تا پایان سال با همکاری مدارس منطقه اجرایی می شود.