کاغذ و مقوا

پویان کاغذ

کاغذ A

انواع مقوا

خرید مقوا

خرید کاغذ

کاغذ A4

کاغذ A3

کاغذ A5

کاغذ A4

پالت کاغذ

رول کاغذ

کاغذ تحریر

کاغذ گلاسه

کارتن
فروش کاغذ و مقوا -بررسی گرانی کاغذ و مالیات‌ها در کمیسیون فرهنگی مجلس
.....

بررسی گرانی کاغذ و مالیات‌ها در کمیسیون فرهنگی مجلسرئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ‌شورای اسلامی با بیان "در این کمیسیون به بررسی مسائلی از جمله گرانی کاغذ و مالیات‌ها پرداختیم" گفت: در چند سال اخیر تولیدات کاغذ در کشور کاهش یافته ‌و نیاز کشور به کاغذ بیش از این است. 


به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین احمد سالک ‌در آئین افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان اظهار داشت: نمایشگاه کتاب کار بسیار بزرگی بوده و حرکت به‌سوی علاقه‌مندسازی مردم به کتاب و کتاب‌خوانی از رسالت‌های مهم در جامعه است و ما نیز در کمیسیون فرهنگی مجلس این امر را حمایت می‌کنیم و کتاب در دیدگاه معصومین و قرآن اهمیت بالایی دارد. 

وی افزود: انسان در مسیر زندگی خود چندین کتاب را دارد که شامل کتاب نفس، کتاب اعمال و کتاب آسمانی قرآن است که هر انسانی باید در زندگی خود با مطالعه این کتاب به‌دنبال رشد و پویایی باشد. 

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایشگاه کتاب می‌تواند مسیری برای مطالعه بیشتر مردم باشد، خاطرنشان کرد: نمایشگاه اصفهان علاوه بر اینکه مردم را به مطالعه دعوت می‌کند، مردم را به‌سوی عادت به مطالعه بیشتر کتاب می‌برد و در این زمینه اهل‌قلم ارزشی کشور می‌توانند در جامعه با قلم خود نقش‌آفرینی کنند. 

وی پیرامون موانع مقابل رشد کتاب تصریح کرد: زمانی که اقتصاد مقاومتی در کشور حاکم شود مؤلفه‌هایی از جمله رشد و توسعه ملی و مشارکت مردمی در این عرصه را به‌دنبال دارد، علاوه بر این در کمیسیون فرهنگی مجلس به بررسی مسائلی ازجمله گرانی کاغذ و مالیات‌ها نیز پرداختیم. 

‌سالک بیان کرد: در چند سال اخیر تولیدات کاغذ در کشور کاهش یافته و نیاز کشور به کاغذ بیش از این است. علاوه بر این گرانی کاغذ معضلاتی را برای ناشران به وجود آورده ‌و خواسته‌های مقام معظم رهبری در این عرصه نیز تدوین برنامه‌های مختلف برای رشد تولید کاغذ است و در این زمینه نیز باید از حالت سنتی به‌سوی مدرن شدن حرکت کنیم.